Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/3/2020

Call Center Agents

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Call center που προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής προώθησης και εμπορικής υποστήριξης σε παρόχους ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου με έδρα στην περιοχή Παγκράτι Αττικής, αναζητά συνεργάτες για το τμήμα των πωλήσεων για τη θέση Call Center Agent για εταιρεία παροχής ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου.

Ωράριο Εργασίας: Πενθήμερο (Δευτέρα - Παρασκευή), πεντάωρο κυλιόμενο πρόγραμμα εργασίας σε καθεστώς βαρδιών (9:00-14:00), (14:00-19:00).

Περιγραφή θέσης:

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα αναλάβει τους παρακάτω ρόλους:
  • Ανάπτυξη πελατολογίου μέσω εξερχόμενων κλήσεων
  • Πληροφόρηση σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:
  • Απολυτήριο Λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε πωλήσεις
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Προσήλωση στην επίτευξη στόχου
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση

Παροχές

Προσφέρονται:

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Αορίστου χρόνου σύμβαση
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Πλησίον μετρό Αγίου Ιωάννη
  • Bonus παραγωγικότητας