Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/01/2023

Front Office / Receptionist

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ/ΜΕΝΙΔΙ - ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η WABI BEAUTY, εταιρεία καλλυντικών που δραστηριοποιείται στην Ευρώπη με έδρα την Αθήνα, επιθυμεί να προσλάβει Front Office / Receptionist .

Καθήκοντα:
• Τα βασικά καθήκοντα της Κεντρικής Γραμματείας (Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση, Εξυπηρέτηση και πληροφόρηση πελατών E-shop, υποδοχή πελατών)
• Οργάνωση γραφείου και αρχειοθέτηση (φυσική και ηλεκτρονική)
• Υποστήριξη σε έργα της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

• Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Γραμματείας / Υποστήριξης / Τηλεφωνικής εξυπηρέτησης θα εκτιμηθεί.
• Άριστη χρήση MS Office, Google εργαλείων
• Πολύ καλή γνώση υπολογιστών (Email, Word, Excel)
• Βασική γνώση λογιστικών προγραμμάτων (τιμολόγηση, διαχείριση ERP)
• Άριστη γνώση Αγγλικών. Γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί.
• Ευχάριστη, σοβαρή προσωπικότητα, οργανωτική, πρακτική, με αίσθηση ευθύνης και επαγγελματική αισθητική.
• Λόγω προγράμματος ΟΑΕΔ απαραίτητη ηλικία μικρότερη των τριάντα (30) ετών.
• Σπουδές στον τομέα της Αισθητικής και του Μακιγιάζ θα εκτιμηθούν.
• Καλή και εποικοδομητική επικοινωνία
• Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
• Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
• Συνέπεια

Θα δοθεί προτεραιότητα σε υποψήφιους από κοντινές περιοχές.

Παροχές

• Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον με ισορροπία εργασίας/κοινωνικής ζωής.
• Εξαιρετικές προοπτικές εξέλιξης.
• Ανταγωνιστικές αποδοχές (αναλόγως προσόντων).