Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Διευθυντής / Hotel Manager

Κατηγορία: Τουρισμός - Ξενοδοχεία
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Περιοχή: ΓΕΡΑΚΙΝΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Το ξενοδοχείο SONIA RESORT 4* επιθυμει να προσλάβει για τη σεζόν 2021:

Διευθυντή ξενοδοχείου  / Hotel manager

Κύρια καθήκοντα

- Ανάπτυξη και έλεγχος της εύρυθμης  λειτουργίας των τμημάτων

- Αξιολόγηση των υπηρεσιών και κατάθεση προτάσεων βελτιστοποίησης

- Διαχείρηση καθημερινής λειτουργίας του ξενοδοχείου

- Συνεργασία με τη Διοίκηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου .
  • Ανάλογη προϋπηρεσια τουλαχιστον  4 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4-5
  • Αριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Αριστη γνώση υπολογιστών
  • Ικανότητες οργάνωσης και διεύθυνσης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών
  • Διαμονή και διατροφή