Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/05/2023

Σύμβουλο Ομορφιάς /Beauty Consultant

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Η INGROUP, αναζητά σε συνεργασία με την εταιρεία Dior :

Για κατάστημα στον ΑΣΤΕΡΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Περίοδος 6ος – 9ος HR 858

Καθήκοντα & Αρμοδιότητες

  • Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών για την περιποίηση της επιδερμίδας του προσώπου και την πρόταση των κατάλληλων προϊόντων, skin care & μακιγιάζ για την φροντίδα του, καλύπτοντας συνολικά τις ανάγκες του πελάτη
  • Επίτευξη στόχων & πωλήσεων
  • Υλοποίηση ενεργειών marketing του brand στο κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητό πτυχίο ΙΕΚ ή άλλης σχολής με κατεύθυνση την αισθητική και την κοσμετολογία,
  • Εμπειρία σε αντίστοιχο κομμάτι δουλειάς απαραίτητη σε χώρο καταστημάτων 2-3 έτη
  • Αναπτυγμένο επίπεδο τεχνικών πωλήσεων και ικανοτήτων επικοινωνίας
  • Ευχάριστη & εξωστρεφής προσωπικότητα με υψηλό βαθμό προσαρμοστικότητας
  • Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά ανάλογη με το brand και το χώρο.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Κάτοχος ΙΧ
  • 5νθήμερη & 8ωρη απασχόληση με κυλιόμενο ωράριο που θα περιλαμβάνει και απασχόληση την Κυριακή με ανάλογη πληρωμή & repo μέσα στην εβδομάδα
  • Θα επιλεγούν άτομα που μένουν στην ευρύτερη περιοχή των νοτίων προαστείων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προϋπηρεσίας & bonus καθώς και συμμετοχή σε προγράμματα επιβράβευσης κι ανάπτυξης.
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Σταθερότητα στη συνεργασία κι ευκαιρίες εξέλιξης ( μετά την εποχιακή περίοδο το άτομο θα ενταχθεί στη μόνιμη ομάδα Αισθητικών της εταιρείας )
  • Κόστος μετακίνησης ( καύσιμα )
  • Κόστος parking