Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/10/2019

B2B Online- Σύμβουλοι Διαφήμισης

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Έχεις εμπειρία στον κλάδο των πωλήσεων;
Είσαι δυναμική προσωπικότητα με διάθεση για σωστή διερεύνηση των αναγκών του πελάτη ;
Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να σταδιοδρομήσεις σε κορυφαία ελληνική εταιρεία!

Η ManpowerGroup Greece, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, γνωστή εταιρεία στον χώρο παροχής διαφήμισης και web υπηρεσιών, αναζητά B2B Online- Συμβούλους Διαφημίσεων με έδρα την Αττική και πιο συγκεκριμένα για το τηλεφωνικό κέντρο της εταιρείας που βρίσκεται στα Βόρεια Προάστια της Αττικής.

Αρμοδιότητες της θέσης:
Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με επαγγελματίες για την παρουσίαση & προώθηση των υπηρεσιών της εταιρίας.

Πιο συγκεκριμένα ο κάτοχος της θέσης μεταξύ άλλων θα ασχολείται με:
• Συμβουλευτική Πώληση - Ανάπτυξη λύσεων On-Line Προβολής σε Επιχειρήσεις & Επαγγελματίες βάσει εκτίμησης των αναγκών τους
• Διαχείριση και Ανάπτυξη Υπάρχοντος Πελατολογίου και Εύρεση Νέου
• Επίτευξη απαιτητικών Στόχων Πωλήσεων
• After-Sales Service

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ, ιδανικά με κατεύθυνση Marketing
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός έτους σε θέση πωλήσεων
• Πολύ καλή γνώση των Μηχανών Αναζήτησης & Ψηφιακού Marketing (SEO / SEM)
• Γνώση αγγλικής γλώσσας
• Άριστη γνώση Η/Υ
• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Μηνιαίο bonus επίτευξης στόχων
• Πλήρης και συνεχής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο
• Δυναμικό Εργασιακό Περιβάλλον με Προοπτικές Επαγγελματικής Εξέλιξης