Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Βιομηχανικός Σχεδιαστής / Σχεδιάστρια (Νέα Σάντα Κιλκίς)

Κατηγορία: Μηχανικοί - Τεχνικοί - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα της κατασκευής επαγγελματικών ψυγείων, αναζητά για το εργοστάσιό της στη Νέα Σάντα Κιλκίς ανθρώπινο δυναμικό για την ακόλουθη θέση:

Βιομηχανικός Σχεδιαστής / Σχεδιάστρια

Περιγραφή θέσης:
  • Δημιουργία κατασκευαστικών σχεδίων των προϊόντων της εταιρείας και αποστολή σε μηχανήματα για την λειτουργία τους
  • Δημιουργία και οργάνωση τεχνικών φακέλων
  • Έρευνα και ανάπτυξη νέων προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ αντίστοιχου αντικειμένου
  • Απαραίτητα γνώση του software SOLIDWORKS, Metalix, AutoCAD
  • Επιθυμητή επαγγελματική εμπειρία
  • Επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Απαραίτητη καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός