ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΟΛΟΣ ΘΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Υπεύθυνος Διαχείρισης Ποιότητας

Κατηγορία: Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΚΑΜΠΟΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Από εισαγωγική εταιρεία ηλεκτρολογικού υλικού, στην περιοχή Διαβατών Θεσσαλονίκης, ζητείται Υπεύθυνος Διαχείρισης ποιότητας.

Αρμοδιότητες:

  • Εφαρμογή των διαδικασιών των συστημάτων ποιότητας της εταιρείας ISO 9001, 13485, 14001, 45001
  • Εναρμόνιση των διαδικασιών της εταιρίας με την υπάρχουσα νομοθεσία
  • Προσδιορισμός και καταγραφή τεχνικών χαρακτηριστικών των προϊόντων, φάκελοι προϊόντων, CE, σύμφωνα με  την  κείμενη νομοθεσία
  • Εσωτερικές επιθεωρήσεις βάση των αρχών των πρότυπων ασφάλειας και ποιότητας που εφαρμόζει η εταιρεία.
  • Επικοινωνία με προμηθεύτριες εταιρίες του εξωτερικού
  • Συμμετοχή σε ομάδα R&D με σκοπό την ανάπτυξη νέων, ή βελτίωση των υπαρχόντων προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι., μεταπτυχιακός τίτλος θα εκτιμηθεί
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον (2) έτη σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά στο χώρο των προϊόντων ηλεκτρολογικού υλικού
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό επίπεδο
  • Άριστη γνώση μηχανογραφικών συστημάτων ERP και MS Office

Προσωπικά στοιχεία

  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητα
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ικανότητα εργασίας υπό πίεση χρόνου
  • Αντίληψη και ευελιξία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογο των προσόντων του υποψηφίου
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης