Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/08/2021

Υπάλληλο για το τμήμα Μηχανογράφησης

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ανώνυμη εταιρία που δραστηριοποιείται στον επισιτιστικό κλάδο αναζητεί
Υπάλληλο για το Τμήμα Μηχανογράφησης
με έδρα εργασίας στην περιοχή της Θέρμης Θεσσαλονίκης.

Μερικές από τις αρμοδιότητες του περιλαμβάνουν:
• Έλεγχος της σωστής λειτουργίας του hardware και softcare.
• Συντήρηση, διάγνωση, αποκατάσταση βλαβών και επίλυση προβλημάτων σχετικά με το μηχανογραφικό εξοπλισμό και τα πληροφοριακά συστήματα ( PC, εκτυπωτές, hardware , software).
• Υποστήριξη χρηστών σε θέματα hardware και software.

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο Πληροφορικής ή συναφούς αντικειμένου.
• Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
• Γνώσεις βάσεων δεδομένων θα εκτιμηθούν
• Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office
• Προϋπηρεσία δύων (2) Ετών σε αντίστοιχη θέση
• Κάτοχος Ι.Χ.
• Δυνατότητα συμμετοχής σε επαγγελματικά ταξίδια.

Προσωπικά Χαρακτηριστικά
• Ομαδικό Πνεύμα
• Ικανότητα διάγνωσης, ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων.
• Ικανότητα εργασίας σε συγκεκριμένα χρονοδιαγράμματα
• Ικανότητα εκμάθησης νέων τεχνολογιών και μεθοδολογιών.
• ‘Αριστες Ικανότητες οργάνωσης, ιεράρχησης προτεραιοτήτων και ευελιξίας

Παροχές

• Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση.
• Πλήρη απασχόληση.
• Συνεχή επιμόρφωση και εκπαίδευση.
• Άριστο περιβάλλον εργασίας.
• Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης.