Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/06/2019

VODAFONE PREPAY HUNTER

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα Vodafone, επιθυμεί να στελεχώσει ομάδα εξωτερικών πωλήσεων & προώθησης προϊόντων καρτοκινητής στην περιοχή του Ξυλοκάστρου.

Από τη θέση αυτή θα είσαι υπεύθυνος/η για την ενημέρωση και προώθηση προϊόντων  καρτοκινητής.

Εάν διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία και τις διαπροσωπικές σχέσεις, αν σου αρέσει να εργάζεσαι ομαδικά σε ένα περιβάλλον γεμάτο προκλήσεις, στείλε σήμερα το Βιογραφικό σου.

Αρμοδιότητες:
• Ενημέρωση και προώθηση προϊόντων καρτοκινητής τηλεφωνίας
• Ολοκληρωμένη και αναλυτική παρουσίαση των υπηρεσιών
• Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που να καλύπτουν τις ανάγκες των πελατών
• Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει να έχει

  • Διαπραγματευτική ικανότητα
  • Φιλοδοξία, επιμονή και διάθεση για εργασία
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και πειθώ
  • Άνεση στην προσέγγιση νέων πελατών
  • Επιθυμία για υπέρβαση στόχων
  • Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει

  • Σταθερό μισθό με πλήρη ασφάλιση
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχή εκπαίδευση στις τεχνολογικές εξελίξεις και σε τεχνικές πωλήσεων
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης στον μεγαλύτερο τηλεπικοινωνιακό όμιλο