Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/12/2018

Ηλεκτροτεχνίτης/τρια (έδρα Θεσσαλονίκη)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης.

H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής βιομηχανικής εταιρείας, αναζητά ένα (1) δυναμικό άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

  • Τακτική επιθεώρηση των εγκαταστάσεων φωτεινής σηματοδότησης
  • Σύνταξη ηλεκτρονικών αναφορών των συμβάντων
  • Αποκατάσταση των βλαβών και φθορών
  • Τεχνική υποστήριξη και έλεγχος των εγκαταστάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ Ηλεκτρονικού ή Ηλεκτρολόγου
  • Ένα (1) έτος προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανία,ιδανικά στον χώρο των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
  • Άδεια ηλεκτροτεχνίτη ή ηλεκτρολόγου
  • Βασική γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση των ηλεκτρολογικών συνδέσεων και εγκαταστάσεων
  • Ευελιξία και ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
  • Διοικητικές και οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας