Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/02/2019

Υπεύθυνος Αγορών σε ξενοδοχειακή μονάδα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ξενοδοχείο 4* αστέρων στην Κω, ζητά για την τουριστική σεζόν 2019, Υπεύθυνο Αγορών.

Κύρια καθήκοντα

  • Καθημερινή υποστήριξη των επισιτιστικών τμημάτων
  • Συνεργασία με τους άλλους προϊσταμένους
  • Προγραμματισμός και παρακολούθηση αγορών
  • Συλλογή, οργάνωση, αξιολόγηση προσφορών προμηθευτών
  • Διαχείριση& ανάλυση οικονομικών στοιχείων-αναφορών κόστους
  • Οργάνωση και απογραφή αποθηκευτικών χώρων
  • Αποτελεσματική διαχείριση των καταστάσεων και άμεση εξεύρεση λύσεων
  • Εφαρμογή της πολιτικής της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/ηΑνωτάτης ή Τουριστικής Σχολής
  • Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση 2 ετών
  • Άριστη γνώση Αγγλικής
  • Κατανόηση και σύνταξη οικονομικών αναφορών
  • Δυναμισμός, ευελιξία και προσήλωση στο αποτέλεσμα
  • Διοικητικές, οργανωτικές και επικοινωνιακέςικανότητες
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού H/Y
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

Παροχές

Παροχές εταιρείας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών
  • Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Η Εταιρεία μας, στο πλαίσιο της συμμόρφωσής της  με τον Ευρωπαϊκό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR) και της προσπάθειάς της να προστατεύει την ιδιωτικότητα και την ασφάλεια των προσωπικών δεδομένων, θα διατηρεί το βιογραφικό σας για διάστημα ενός (1) έτους. Αν δεν επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός αυτού του χρονικού διαστήματος, σας ενημερώνουμε πως το βιογραφικό σας θα διαγραφεί.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας,

Τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού