Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/04/2019

Εργάτης Παραγωγής Πλαστικής Συσκευασίας & Εκτύπωσης (Κορωπί)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη βιομηχανία πλαστικού συσκευασίας στην περιοχή του Κορωπίου , αναζητά:

Εργάτης Παραγωγής Πλαστικής Συσκευασίας & Εκτύπωσης

Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Τοποθέτηση ρολών πλαστικών στην μηχανή
  • Χειρισμός μηχανημάτων στην παραγωγή
  • Ζύγισμα τελικού προϊόντος & καταγραφή στοιχείων στο σύστημα ERP
  • Συσκευασία τελικού προϊόντος σε παλέτα & μεταφορά στην αποθήκη
  • Καθαριότητα χώρου παραγωγής κατά την βάρδια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου/ ΙΕΚ
  • Κάτοικος κοντινών περιοχών (Μεσόγεια)
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες 24/7
  • Επαγγελματισμός και συνέπεια
  • Επιθυμητό προσόν Κάτοχος ΙΧ/ Μοτοσυκλέτας

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Άμεση πρόσβαση στα ΜΜΜ
  • Ευχάριστο & αξιοκρατικό περιβάλλον