Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/1/2021

Web Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ομάδα Web Development μας μεγαλώνει και επεκτείνεται. Αναζητούμε Full-Stack Web Developer για να πλαισιώσει την ομάδα στα γραφεία μας στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητη προϋπόθεση να υπάρχει ενεργή κάρτα ανεργίας.

Καθημερινά Καθήκοντα

  • Υλοποίηση ecommerce websites
  • Υλοποίηση & παραμετροποίηση custom themes / plugins
  • Τεχνική Υποστήριξη σε υπάρχοντες σελίδες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εξοικείωση με το Wordpress
  • Γνώσεις HTML, CSS, PHP, MySQL, jQuery. Bootstrap

Θα θεωρηθούν συν

  • Γνώση έξτρα ξένης γλώσσας (Πέραν της αγγλικής)
  • Εξοικείωση με Search Engine Optimization
  • Εξοικείωση με Magento, Joomla

Παροχές

  • Εργασία σε ένα δυναμικό, ευχάριστο & φιλικό περιβάλλον
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης & εκπαίδευσης
  • Δυνατότητα εργασίας πάνω σε ενδιαφέροντα project
  • Σταθερός και ικανοποιητικός μισθός ανάλογος των προσόντων