Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/5/2023

Junior Project Engineer

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΛΙΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας με έδρα στον Άλιμο Αττικής αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση Junior Project Engineer.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Οργάνωση, παρακολούθηση και επίβλεψη των έργων της εταιρείας με αντικείμενο τα ασθενή ρεύματα
  • Διαχείριση πελάτη, τεχνικής ομάδας και στοιχείων έργου, συνεργατών και λοιπών πόρων
  • Προετοιμασία τεχνικών προσφορών για έργα δημοσίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος σχολών ΑΕΙ/ΤΕΙ με αντικείμενο Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Η/Υ
  • Εμπειρία σε οργανωμένο τμήμα υλοποίησης και διαχείρισης έργων (εμπειρία σε εταιρία υψηλής τεχνολογίας και οπτικοακουστικών συστημάτων θα συνεκτιμηθεί)
  • Εμπειρία διαχείρισης ομάδων και προσωπικού
  • Άριστη χρήση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πολύ καλή γνώση MS Office και Autocad
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε εσωτερικό και εξωτερικό

Παροχές

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με bonus
Συνεχής εκπαίδευση στο αντικείμενο
Προοπτικές εξέλιξης
Εργασία σε ένα δυναμικό περιβάλλον τεχνολογίας
Πλήρης απασχόληση