Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/01/2022

Στέλεχος Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

εταιρία με προϊόντα ονυχοπλαστικής, αναζητεί στέλεχος για εξωτερικές πωλήσεις με έδρα την Θεσσαλονίκη. Η θέση αφορά την προώθηση, την ανάπτυξη και την παρακολούθηση των πωλήσεων της εταιρίας. Στόχος της θέσης είναι η ανάπτυξη νέων πελατών και η υποστήριξη των υπαρχόντων.

Αρμοδιότητες:
  • Ενίσχυση υπάρχοντος και επέκταση πελατολογίου
  • Επικοινωνία και επισκέψεις σε πελάτες για την κάλυψη αναγκών του πελατολογίου και προώθηση προϊόντων της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια λόγου
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Γνώσεις ονυχοπλαστικής θα εκτιμηθούν

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • μηνιαίο μισθό
  • bonus βάση επίτευξης στόχων
  • έξοδα μετακίνησης
  • Εταιρικό τηλέφωνο