ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΘΑΣΟΣ ΚΑΒΑΛΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Web Developer

Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Digital Agency στην Θεσσαλονίκη αναζητά Web Developer. O υποψήφιος που θα επιλεγεί θα αναλάβει την ανάπτυξη και παραμετροποίηση ιστοσελίδων στο αντίστοιχο τμήμα Web της εταιρείας.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλλουν το βιογραφικό τους σημείωμα που απαραίτητα θα πρέπει να περιλαμβάνει και δείγματα των έργων τους.

Αρμοδιότητες
  • Ανάπτυξη και Παραμετροποίηση Ιστοσελίδων και Εφαρμογών Web
  • Υποστήριξη τεχνικών αιτημάτων πελατών
  • Ανάπτυξη Λογισμικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε περιβάλλον Wordpress, Joomla, Magento, ή άλλων γνωστών CMS
  • Άριστη γνώση και εμπειρία σε HTML, CSS, καθώς και σε frameworks π.χ. Bootstrap, UIKit
  • Άριστη γνώση και εμπειρία σε Javascript, jQuery
  • Άριστη γνώση και εμπειρία σε γλώσσα προγραμματισμού PHP
  • Γνώση και εμπειρία σε σχεδιασμό και παραμετροποίηση ιστοσελίδων
  • Επιθυμητή εμπειρία σε γνωστά panel διαχείρισης φιλοξενίας π.χ. Plesk και CPanel
  • Γνώση και εμπειρία σε τεχνολογίες BEM, LESS, Sass
  • Kαλή γνώση & ευχέρεια σε σχεδιαστικά προγράμματα πχ. Photoshop, Illustrator, XD

Παροχές

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών που ταιριάζουν στις δεξιότητες του υποψηφίου
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!