Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/11/2017

Στέλεχος Επικοινωνίας & Ανάπτυξης Πελατολογίου

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Άμεση πρόσληψη για 5 στελέχη πωλήσεων-διαφήμισης από εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των έντυπων & ψηφιακών εκδόσεων για Αυτοκίνητο, Μοτοσικλέτα, Σπίτι, Ενέργεια, Τουρισμό.

Αρμοδιότητες:

  • Eνημέρωση των πελατών και πωλήσεις των προϊόντων και υπηρεσιών της εταιρείας.

Κατά την αξιολόγηση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης για να οριστεί συνάντηση στα γραφεία της εταιρείας μας (Λεωφόρος  Αμαρουσίου 14 – Νέο Ηράκλειο).

Απαραίτητα Προσόντα

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν:
  • 2 τουλάχιστον χρόνια προϋπηρεσία σε εξωτερικές πωλήσεις
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ και δίπλωμα οδήγησης
  • Το πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ ή ΙΕΚ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Οι άνδρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

- εκπαίδευση & πελατολόγιο
- δυναμικό & ευχάριστο περιβάλλον εργασίας,
- ιδιαίτερα ανταγωνιστικό, πακέτο αποδοχών:

  •  σταθερό μισθό (με βάση την προυπηρεσία του στελέχους) στις εξωτερικές πωλήσεις,
  •  ασφάλιση,
  •  εταιρικό αυτοκίνητο για τα ραντεβού, tablet,
  •  και Bonus με βάση την ατομική επίδοση !
- προοπτικές εξέλιξης στον σημαντικότερο ελληνικό εκδοτικό όμιλο ειδικού τύπου.