Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/3/2021

Μηχανολόγος Μηχανικός σε τεχνική - κατασκευαστική εταιρεία

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός σε τεχνική - κατασκευαστική εταιρεία στη Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες: Επίβλεψη και συντονισμός εργασιών, σύνταξη προσφορών.

Καθήκοντα Θέσης Εργασίας:

  • Καθημερινή Οργάνωση και επίβλεψη τεχνικών συνεργείων
  • Επικοινωνία με τα κεντρικά γραφεία της εταιρίας και τον πελάτη
  • Ικανότητα επίλυσης τεχνικών ζητημάτων και οργάνωση εργασιών
  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών, επιμετρήσεων, πιστοποιήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο AEI-ΤΕΙ μηχανολόγου μηχανικού
  • Συναφής επαγγελματική εμπειρία
  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Απαραίτητη η γνώση σχεδιαστικών (Autocad) προγραμμάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για του άνδρες υποψηφίους)
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων