Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2019

Nutritional Supplement Sales Representative

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εισαγωγική εταιρεία υψηλής ποιότητας καλλυντικών, μακιγιάζ και συμπληρωμάτων διατροφής με 17 χρόνια παρουσίας στο χώρο και με έδρα το Μαρούσι αναζητεί για πλήρη απασχόληση

Ο υποψήφιος/α θα είναι υπεύθυνος/η για τη προώθηση των συμπληρωμάτων διατροφής της εταιρείας.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  •  Παρουσιάσεις των προϊόντων σε κέντρα αισθητικής, φαρμακεία και δερματολογικά ιατρεία στην Αθήνα και την επαρχία
  •  Επικοινωνία με πελάτες της εταιρείας και διαχείριση αιτημάτων τους
  •  Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου
  •  Συμμετοχή σε εκδηλώσεις με σκοπό τη προώθηση των προϊόντων της εταιρείας
  •  Δημιουργία sales reports προς τη Διοίκηση της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Πτυχίο ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων/Marketing
  •  Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση πωλητή σε φαρμακεία και/ή δερματολογικά ιατρεία
  •  Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή)
  •  Καλή γνώση Η/Υ (πλατφόρμα MS Office)
  •  Άριστες επικοινωνιακές και πωλησιακές δεξιότητες
  •  Ευέλικτο ωράριο εργασίας
  •  Δυνατότητα ταξιδιών
  •  Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  •  Σταθερός μηνιαίος ανταγωνιστικός μισθός
  •  Δυναμικό περιβάλλον εργασίας