Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/5/2022

Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΡΚΥΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών από την SMK Group, για το κατάστημα της Κέρκυρας.

Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την εξυπηρέτηση των πελατών λιανικής & χονδρικής, την προετοιμασία προσφορών στους πελάτες, καθώς και την προώθηση ηλεκτρολογικού υλικού.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών ηλεκτρολογικού υλικού που αντιπροσωπεύει η #SMKGroup
  • Διατήρηση και διεύρυνση πελατολογίου
  • Διάγνωση και ανάλυση αναγκών πελατών
  • Διασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ευγένεια και προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας ή και άλλων γλωσσών
  • Βασική γνώση Η/Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • 8ωρη εργασία
  • Δυνατότητα συνεχούς επιμόρφωσης
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα άριστο αξιοκρατικό περιβάλλον εργασίας