Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2020

Επιστημονικοί Συνεργάτες - Ιατρικοί Επισκέπτες

Υγεία

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η NOVALIS VITA , Εμπορικη εταιρία Ιατρικων Ειδων και αναλωσιμων , με εδρα την Θεσσαλονικη, ζητα Επιστημονικο Συνεργατη.

Αρμοδιότητες της θέσης: Πώληση και προώθηση των προιόντων (ορθοπαιδικών ειδών - αναλωσίμων - αναπνευστικών ειδών , ειδών αποκατάστασης ) και των υπηρεσιών (homecare) της εταιρίας .

Απαραίτητα Προσόντα

Προυπηρεσία σε ανάλογη θέση πωλήσεων-προώθησης προιοντων , τουλαχιστον 2 ετων
Πολυ καλή χρήση Η/Υ
Γνώση Αγγλικών
Ευχέρεια επικοινωνίας και λόγου
Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
Ευελιξία - Συνέπεια - Οργάνωση Χρόνου
Κοινωνικό προφίλ

Παροχές

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Bonus ανάλογο του επιτεύξιμου τζίρου
Πλήρη απασχόληση
Κάλυψη εξόδων κίνησης ή παροχή εταιρικού αυτοκινήτου
Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας