Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/06/2020

Γεωπόνος - Πωλητής

Αγροτικά

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Νεοσύστατη εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των λιπασμάτων, με έδρα την Καλλιθέα, αναζητά: Γεωπόνο - Πωλητή (Φυτικής Παραγωγή ή Αξιοποίηση φυσικών πόρων και γεωργικής μηχανικής με κατεύθυνση στην εδαφολογία και γεωργική χημεία).

 Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη δικτύου πωλήσεων στην Ελλάδα
  • Παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Γεωπόνου (Φυτικής Παραγωγής ή με κατεύθυνση στην εδαφολογία)
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος (ΓΕΩΤΕΕ)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών στην Ελλάδα
  • Δυναμική και δραστήρια προσωπικότητα με οργανωτικές ικανότητες και υψηλό αίσθημα υπευθυνότητας
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, διαπροσωπικών σχέσεων και διαπραγματεύσεων

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο