Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Πωλητής /τρια Καταστήματος Λιανικής

Κατηγορία: Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising
Απασχόληση: Μερική
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: M. COSMOS
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Εάν σας αρέσουν οι πωλήσεις, η μόδα και η γυναικεία ένδυση, θέλετε να εργαστείτε ευέλικτα με 4ωρη απασχόληση, και να γίνετε μέλος δυναμικής ομάδας όπου θα μπορείτε να εξελιχθείτε και τα αποτελέσματά σας θα ανταμείβονται, τότε περιμένουμε την αίτησή σας για αυτή τη θέση Πωλητής/τρια Καταστήματος Λιανικής στο Mediterranean Cosmos.

Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών, πώληση εμπορευμάτων
  • Διασφάλιση της ικανοποίησης του πελάτη
  • Τακτοποίηση του χώρου και των ραφιών
  • Έλεγχος αποθεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου, Πτυχίο Κολεγίου/ΤΕΙ επιθυμητό
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων λιανικής στον κλάδο της γυναικείας ένδυσης, υπόδησης, αξεσουάρ, απαραίτητη
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ, MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Πελατοκεντρισμός και πωλησιακές ικανότητες
  • Οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Ήθος, εργατικότητα, ομαδικό πνεύμα
  • Καλαισθησία και σύγχρονη αντίληψη με αγάπη προς τις νέες τάσεις

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Ευέλικτο 4ωρο εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης εντός της εταιρίας