Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/6/2022

ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ / ΚΥΠΡΟΣ / BARMAN

Εστίαση

Πόλη ΠΡΩΤΑΡΑΣ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η INGLOBE για λογαριασμό εστιατορίου στον Πρωταρά Κύπρου αναζητά:

                                                                Barman

Αρμοδιότητες:

 Ικανότητα οργάνωσης της καθημερινής λειτουργίας του Bar.
 Καθημερινός έλεγχος των διαθέσιμων αποθεμάτων και δημιουργία νέων παραγγελιών για την επίτευξη της άρτιας λειτουργίας του τμήματος.
 Τήρηση των διαδικασιών στις πολιτικές χρέωσης.
 Ορθή χρήση των υλικών και των μηχανημάτων.
 Παροχή άριστου σέρβις για την διασφάλιση της ικανοποίησης του πελάτη.
 Τήρηση των υγειονομικών κανόνων για την διασφάλιση της υγιεινής και της ασφάλειας των πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

Οι ιδανικοί υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν:

 Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 χρόνια.
 Άριστη γνώση παρασκευής ροφημάτων (καφέδων, χυμών, milk shakes κ.λπ.).
 Άριστη γνώση παρασκευής coctails
 Άριστη ενημέρωση γύρω από τις νέες τάσεις στο συγκεκριμένο πεδίο εργασίας.
 Βιβλιάριο υγείας.
 Τυχόν σεμινάρια θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα.
 Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα εργασίας.
 Ικανότητα διαχείρισης παραπόνων και επίλυσης προβλημάτων.
 Εξυπηρετικότατα, ευγένεια, φιλικότητα.
 Προσαρμοστικότητα, αποδοτικότητα υπό συνθήκες πίεσης.
 Απαραίτητη γνώση αγγλικών. Γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Παροχές

Η επιχείρηση προσφέρει:

 Μισθό αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας
 Πλήρης Εκπαίδευση & καθοδήγηση στα κορυφαία πρότυπα της επιχείρησης
 Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
 Σταθερό περιβάλλον εργασίας
 Πλήρη ασφάλιση
 Διαμονή & Διατροφή
 Απασχόληση σε φιλικό και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.