Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/03/2021

Tele Sales Team Leader

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Όμιλος εταιρειών με έδρα στην Αθήνα ζητά Tele Sales Team Leader πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης:

  • Αποτελεσματική διαχείριση και παρακίνηση της ομάδας πωλήσεων με σκοπό την επίτευξη των καθημερινών και μηνιαίων στόχων
  • Οργάνωση, συντονισμός και παρακολούθηση του πλάνου πωλήσεων
  • Έλεγχος αποδόσεων, αξιολόγηση και εκπαίδευση του προσωπικού με στόχο την αύξηση της αποτελεσματικότητας
  • Καθημερινή και μηνιαία μελέτη καθώς και σύνταξη των στατιστικών απόδοσης της ομάδας ευθύνης του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Δυναμική, ευχάριστη και φιλόδοξη προσωπικότητα
  • Ικανότητα επίτευξης στόχων σε συνθήκες πίεσης
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα
  • Εμπειρία σε διαχείριση ομάδας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μηνιαίο bonus βάση επίτευξης στόχου
  • Δυνατότητες εξέλιξης και σταδιακής ανάληψης της εποπτείας όλης της ομάδας