Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/05/2023

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Η Κρι Κρι…
Πρόκειται για μια αμιγώς ελληνική εταιρεία που μπορεί με περηφάνια να ανατρέξει στα 69 χρόνια ιστορίας της, απολαμβάνοντας ένα υπέροχο παρόν με παρουσία σε περισσότερες από 40 χώρες και επενδύοντας συνεχώς σε ένα πολλά υποσχόμενο και συναρπαστικό μέλλον!

Οι άνθρωποί μας είναι πάνω από όλα!

Στην Κρι Κρι πιστεύουμε ότι επενδύοντας στους ανθρώπους μας, επενδύουμε στην επιτυχία της εταιρίας!

Γι' αυτό λοιπόν, κύριο μέλημά μας είναι η ύπαρξη ενός εργασιακού περιβάλλοντος το οποίο, όχι μόνο ενισχύει τη σχέση εμπιστοσύνης που έχουμε αναπτύξει με τους ανθρώπους μας όλα αυτά τα χρόνια, αλλά παράλληλα προσφέρει τις κατάλληλες ευκαιρίες για την εξέλιξη των δεξιοτήτων τους μέσα από εξειδικευμένα εκπαιδευτικά προγράμματα και εργασιακές προκλήσεις, ενθαρρύνοντας με αυτόν τον τρόπο τη δημιουργικότητα και την καινοτομία.

Στο πλαίσιο ανάπτυξής μας αναζητούμε Τεχνικό Υποστήριξης Πληροφοριακών Συστημάτων για τις κεντρικές μας εγκαταστάσεις στην πόλη των Σερρών.

Περιγραφή Θέσης:

  • Συμμετέχει στον σχεδιασμό, στην ανάπτυξη, στην εγκατάσταση στη συντήρηση και στην βελτίωση των Πληροφοριακών Συστημάτων (Hardware – Software)
  • Συμμετέχει στην συλλογή και στην ανάλυση αιτημάτων αυτοματοποίησης διαδικασιών που προέρχονται από τις επιχειρηματικές μονάδες της εταιρείας, προβαίνοντας στις απαραίτητες ενέργειες για την διεκπεραίωση των αιτημάτων αυτών
  • Με βάση τις επιχειρησιακές διαδικασίες και την πολιτική ασφαλείας της εταιρείας, συμμετέχει στον συντονισμό των χρηστών για την διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας των εφαρμογών του Πληροφοριακού Συστήματος
  • Ενημερώνεται με τις νέες τεχνολογίες και προτείνει νέα συστήματα βελτιώνοντας τις επιχειρησιακές διαδικασίες της εταιρείας
  • Συμμετέχει στον συντονισμό και στην υλοποίηση των έργων που διεξάγονται από το τμήμα Πληροφορικής, διατηρώντας την επαφή με συνεργάτες προμηθευτές υλικού Η/Υ και προϊόντων λογισμικού
  • Εκπαιδεύει και Υποστηρίζει τους τελικούς χρήστες στα Συστήματα Πληροφορικής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος AEI ή ΤΕΙ με κατεύθυνση στους υπολογιστές και γενικότερα στα πληροφοριακά συστήματα
  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών
  • Θέληση για συνεχή μάθηση και βελτίωση

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ισορροπία μεταξύ της προσωπικής και της εργασιακής ζωής
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης
  • Συνεχής εξέλιξη και εκπαίδευση
Και το πιο σημαντικό είναι η ευκαιρία να απασχοληθείς σε μια εταιρεία, που νοιάζεται για ΕΣΕΝΑ και την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ σου!