Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/09/2020

Ζαχαροπλάστης

Εστίαση

Πόλη ΕΥΒΟΙΑ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το δημιουργικό εργαστήριο ζαχαροπλαστικής Alexandra Mimikou // Life Sweetener με έδρα τη Χαλκίδα αναζητεί Ζαχαροπλάστη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
  • Εκτέλεση των καθηκόντων όπως αυτά ορίζονται στις προδιαγραφές της θέσης εργασίας
  • Παραγωγή προϊόντων σύμφωνα με το πρόγραμμα παραγωγής και με βάση τη συνταγή και τις προδιαγραφές κάθε είδους και τήρηση αρχείου παραγώμενων ειδών και αποθήκης
  • Εκτέλεση παραγγελιών, έλεγχος προμήθειας πρώτων υλών
  • Τήρηση διαδικασιών υγιεινής καθαριότητας του χώρου
  • Τήρηση διαδικασιών αποθήκευσης προϊόντων και πρώτων υλών
  • Συνεργασία, συνέπεια και υπευθυνότητα για την ομαλή λειτουργία του εργαστηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σχολής ζαχαροπλαστικής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση (παρασκευή κλασικής και γαλλικής ζαχαροπλαστικής)
  • Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικό πνεύμα
  • Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία σε ζαχαροπλαστείο (βιβλιάριο υγείας θεωρημένο), Πιστοποιητικό ΕΦΕΤ

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πακέτο αποδοχών με ασφάλιση
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εργασία σε ευχάριστο χώρο