Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/05/2021

Μηχανικός Αυτοκινήτων

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Περιγραφή

Γίνε μέρος της ιστορίας μας και ξεχώρισε μαζί μας!

αναζητούμε Μηχανικό Αυτοκινήτων

για την στελέχωση των καταστημάτων μας στη Λάρισα  (Audi , BMW, Mini, Volvo, Volkswagen, Honda, Mitsubishi)

Αρμοδιότητες:

  • Eξέταση - επισκευή κινητήρων αυτοκινήτων, φρένων και άλλων βασικών μηχανικών μερών του αυτοκινήτου
  • Ρύθμιση - συντήρηση μηχανικού εξοπλισμού του αυτοκινήτου
  • Αποσυναρμολόγηση/συναρμολόγηση τμημάτων
  • Έλεγχος, αντικατάσταση & επιδιόρθωση εξαρτημάτων
  • Δοκιμές - έλεγχοι φρένων, φίλτρων λαδιών, μπουζί & γενικών συστημάτων οδήγηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανικού ή Ηλεκτρολόγου Αυτοκινήτων
  • Προϋπηρεσία 3-5 ετών
  • Καλή γνώση αγγλικών & H/Y
  • Δίπλωμα ΙΧ

Δεξιότητες:
  • Επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Ομαδικότητα
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Ευελιξία
  • Επιδεξιότητα, υπομονή & παρατηρητικότητα
  • Ευκινησία & σωματική αντοχή

Παροχές

  • Μόνιμη απασχόληση
  • Εκπαίδευση & πιστοποίηση γνώσεων εκπροσώπησης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σχήμα αξιολόγησης απόδοσης & επιβράβευσης
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σ' έναν διαρκώς αναπτυσσόμενο κλάδο