Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/5/2023

Junior Marketing Trainee

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εξειδίκευση της εταιρείας μας στην παροχή υπηρεσιών marketing, επικοινωνίας και πωλήσεων αλλά και τα μετρήσιμα ποιοτικά αποτελέσματα που παρέχουμε στους πελάτες μας, έχουν πλέον εδραιώσει την φήμη μας στην αγορά.
Η ανάληψη ενός νέου διαφημιστικού project στον τομέα της ενέργειας είναι η επιβράβευση της επιτυχούς πορείας της εταιρείας μας. Προκύπτει λοιπόν η ανάγκη κάλυψης 2 θέσεων από νέα, δυναμικά και φιλόδοξα άτομα που διανύουν τα πρώτα βήματα της επαγγελματικής τους πορείας και είναι σε θέση να εκφράσουν ιδέες και να δουλέψουν αποτελεσματικά σε ομάδες.

Διαθέσιμες Θέσεις Κάλυψης:
1. Πωλήσεις / ανάπτυξη πελατολογίου
2. Marketing / Συντονισμός διαφημιστικής καμπάνιας

Απαραίτητα Προσόντα

Ένα ιδανικό για εμάς προφίλ υποψηφίου είναι:
• Άριστες ηγετικές και επικοινωνιακές ικανότητες
• Ευχάριστος και δυναμικός χαρακτήρας
• Ομαδικό πνεύμα
• Πτυχίο Marketing/Διαφήμισης/Δημοσίων Σχέσεων/Οικονομικών (εκτιμάται θετικά αλλά δεν απαιτείται)

Οι αρμοδιότητες / καθήκοντα του υποψηφίου είναι:
• Συμμετοχή στον σχεδιασμό, την παρουσίαση και την εφαρμογή των αποδοτικών και αποτελεσματικών στρατηγικών μάρκετινγκ που ακολουθεί η εταιρεία
• Υποστήριξη στην υλοποίηση των διαφημιστικών προγραμμάτων και των προωθητικών ενεργειών
• Συμμετοχή στην αύξηση αναγνωρισιμότητας των clients μέσω στοχευμένων πρακτικών

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει στον υποψήφιο:
• Μόνιμη απασχόληση με προοπτικές εξέλιξης
• Συνεχή εκπαίδευση
• Σύγχρονο και νεανικό περιβάλλον
• Πλήρες πακέτο αποδοχών

*Θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία με όσους υποψήφιους έχουν περάσει το πρώτο στάδιο αξιολόγησης βάσει βιογραφικών σημειωμάτων.