Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/08/2020

Σύμβουλος πωλήσεων σε Nova Store

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ

At NOVA, we believe in a world of connection, interaction and sharing! Our passion is that people enrich their lives with all that communications technology makes possible. We want our Customers to focus only on expressing themselves, while we take care of the technology that enables them. So, if you want to take part in changing how people experience their lives, Nova is the right place to be.

We see each new colleague as a unique team member and a major investment for our company’s future, and now we are looking for a talented and highly-motivated "Sales Representative" to join a team of bright professionals. The area of responsibility is Serres.

Αρμοδιότητες:

Ο σύμβουλος πωλήσεων είναι υπεύθυνος για:

  • Την προώθηση προϊόντων/υπηρεσιών τεχνολογίας σε νέους και υφιστάμενους πελάτες, με σκοπό την ικανοποίηση των αναγκών τους και την επίτευξη του στόχου πωλήσεων
  • Την ανάπτυξη και διατήρηση πελατολογίου
  • Την παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης πελατών

Συνθήκες εργασίας: Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον. 5ήμερη εργασία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Γνώση των εφαρμογών MS Office (Word, Excel)
  • Γνώση αγγλικών (Καλή γνώση επιπέδου Β2)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)
  • Δυνατότητα εργασίας βάσει ωραρίων λειτουργίας εμπορικών καταστημάτων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών, που περιλαμβάνει σταθερές αποδοχές, bonus και προμήθεια Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον Συνεχή εκπαίδευση στη γκάμα των προϊόντων μας και τις τεχνικές πωλήσεων