Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/07/2019

Υπάλληλος υποστήριξης παραγγελιών και διανομής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Θέλεις να γίνεις μέλος μιας πολύ δυναμικά αναπτυσσόμενης νεοιδρυθείσας εταιρείας εισαγωγής και διανομής αλκοολούχων ποτών ως υπάλληλος υποστήριξης παραγγελιών και διανομής; Διαθέτεις σχετική εμπειρία στις καταχωρήσεις παραγγελιών σε άμεση επικοινωνία με το τμήμα πωλήσεων για την εύρυθμη διανομή και παράδοση των προϊόντων;

Αν ναι, τότε είσαι αυτός που ψάχνουμε! Κάνε την αίτησή σου τώρα.

Ως υπάλληλος υποστήριξης παραγγελιών και διανομής τα καθημερινά σου καθήκοντα θα είναι:
  • Καθημερινή επικοινωνία με το τμήμα αγορών για την δρομολόγηση και παρακολούθηση των παραγγελιών από το εξωτερικό
  • Συντονισμός της δρομολόγησης παράδοσης των προϊόντων στους τελικούς πελάτες χονδρικής
  • Επικοινωνία με το τμήμα των πωλήσεων για την παρακολούθηση των παραγγελιών και την διανομή στα σημεία παράδοσης
  • Απαραίτητος έλεγχος δελτίων αποστολής και τιμολογίων σε συνεργασία με το λογιστήριο
  • Επικοινωνία με τους πελάτες εξασφαλίζοντας την άψογη εξυπηρέτηση και ικανοποίηση

Απαραίτητα Προσόντα

Για την θέση του υπαλλήλου υποστήριξης παραγγελιών και διανομής χρειάζεται να έχεις:
  • 1-2 χρόνια εμπειρία σε θέσεις παραγγελιοληψίας, υποστήριξης πωλήσεων ή διανομής
  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εξαιρετική γνώση αγγλικών
  • Εμπειρία σε ERP συστήματα θα εκτιμηθεί
  • Αναλυτική και οργανωτική σκέψη
  • Ομαδικό και φιλικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει για την θέση του υπαλλήλου υποστήριξης παραγγελιών και διανομής:
  • αορίστου συμβόλαιο εργασίας
  • έξοδα μετακίνησης
  • ένα εξαιρετικά φιλικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • ισορροπία μεταξύ εργασιακής και προσωπικής ζωής
Αν σε ενδιαφέρει η θέση του υπαλλήλου υποστήριξης παραγγελιών και διανομής κάνε την αίτησή σου τώρα!

Μπορείς να επικοινωνήσεις με την Μαρία Σταυράκη για περισσότερες πληροφορίες.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.