Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/9/2022

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η HB BODY ABEE, όμιλος εταιριών/βιομηχανιών προϊόντων επαναβαφής αυτοκινήτων και σκαφών με εξαγωγική δραστηριότητα και ηγετική θέση στην εγχώρια αγορά, επιθυμεί να στελεχώσει για το τμήμα της Αποθήκης με έδρα τη ΒΙΠΕ Σίνδου, Θεσσαλονίκης:

Υπάλληλο Αποθήκης

Ref: AW22

Καθήκοντα εργασίας:

o Προετοιμασία και συντονισμός παραγγελιών (Picking-Packing-Palletizing)
o Ασφαλής και σωστή φόρτωση/εκφόρτωση προϊόντων και αποθήκευση
o Καθημερινός χειρισμός και έλεγχος ηλεκτρονικής αποθήκης
o Διεκπεραίωση εργασιών γραφείου
o Έλεγχος αποθεμάτων
o Τήρηση της ασφάλειας και ευταξίας των χώρων της αποθήκης
o Διεκπεραίωση άλλων υποστηρικτικών εργασιών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα υποψήφιου:

o Εργασιακή εμπειρία minimum 3 ετών σε αντίστοιχη θέση, κατά προτίμηση σε εξαγωγική εταιρία
o Εμπειρία σε μηχανογραφημένη αποθήκη και δρομολόγηση παραγγελιών
o Απόφοιτος ΤΕΙ/IEK ή μέσης Τεχνικής Σχολής
o Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
o Πολύ καλή γνώση εφαρμογών ERP, WMS και Microsoft Office
o Διαχείριση χρόνου και εργασίας
o Υπολογιστική ικανότητα αντίληψης χώρου
o Ομαδικότητα & Συνεργασία
o Αξιοπιστία/Ακεραιότητα

Παροχές

Εταιρικές παροχές:

o Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
o Ομαδική ιδιωτική ασφάλιση
o Σταθερό περιβάλλον εργασίας
o Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
o Πρωινό ωράριο εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα
αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης στο e-mail: mkarafoulidou@hbbody.com

H εταιρία μας ασκεί πολιτική ίσων ευκαιριών.

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας.

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).