Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/05/2021

2 B' Μάγειρες - Boutique Ξενοδοχείο-Νάξος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΑΞΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

2 Β’ Μάγειρες – Boutique Ξενοδοχείο - Νάξος
*Διάρκεια σεζόν Ιούνιο-Σεπτέμβριο

Η επιχείρηση
Ένα μοναδικό, αποκλειστικό boutique ξενοδοχείο, σε υπέροχη τοποθεσία στη Νάξο, μόνο 200μ. μακριά από την παραλία, αυτό το νέο κόσμημα φιλοξενίας είναι ένα καταφύγιο κομψής πολυτέλειας, προσφέροντας στους επισκέπτες του εξαιρετικές υπηρεσίες και χαρακτηριστικά προσαρμοσμένα στις ανάγκες τους. Όλα προσεγμένα, με εκπληκτική θέα στη θάλασσα και πισίνες, κάθε μία από τις δεκαοκτώ σουίτες του ξενοδοχείου αποτελεί ένα ωραίο δείγμα πρωτοποριακού σχεδιασμού και άνεσης.

Απαραίτητα Προσόντα

Καθήκοντα
Καθώς ο πρωινός μάγειρας θα έχει κάνει όλη την κατάλληλη προετοιμασία με τα φρέσκα υλικά, οι Β’ μάγειρες θα καλούνται απλώς να ζεσταίνουν και να σερβίρουν τα προϊόντα. Επίσης να ψήνουν (όχι να ετοιμάζουν) κάποια επιπλέον προϊόντα όπως ψωμί, κεκάκια, κλπ.

Παροχές

Μισθοί-Παροχές
Μισθός 1000-1100 Ε. 8 ώρες εργασίας/ημέρα. Διαμονή διατροφή, ασφάλεια.