Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/5/2023

Πωλητής Βιομηχανικών Προϊόντων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Πωλητής Βιομηχανικών Αναλωσίμων

Περιγραφή θέσης:

Ο κατάλληλος θα είναι υπεύθυνος για την ανάπτυξη των πωλήσεων  της εταιρίας, την αναγνώριση και την εκμετάλλευση ευκαιριών στον τομέα ευθύνης του για την περαιτέρω ανάπτυξή του.

Τη διασφάλιση της συνεχούς και επαρκούς ροής πληροφοριών από και προς την αγορά, την επίτευξη του στόχου και της κερδοφορίας των προϊόντων της εταιρίας διαμέσου της εφαρμογής της στρατηγικής πωλήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών σε οργανωμένο και απαιτητικό περιβάλλον στον κλάδο των βιομηχανικών ειδών
• Ικανότητα συλλογής, ανάλυσης και συνοπτικής παρουσίασης δεδομένων
• Άριστα Αγγλικά
• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Μεθοδικότητα και οργανωτικές ικανότητες
• Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Windows, Office)
• Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
• Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, ευελιξία και ομαδικότητα

Δυνατότητα ταξιδιών και διανυκτέρευσης εκτός έδρας κατά το 25% του χρόνου

Παροχές

Άριστες αποδοχές αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας
Πρόσβαση σε επιπλέον υψηλά bonus
Άριστο εργασιακό περιβάλλον
Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρία
Συνεχή εκπαίδευση