Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/10/2022

Γραμματειακή Υποστήριξη Διοίκησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΑΛΑΤΣΙ/ΨΥΧΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία Piscina Oggi®, πρωτοπόρος στην κατασκευή και συντήρηση κολυμβητικών δεξαμενών και χώρων ΣΠΑ στην Ελληνική επικράτεια. Στα πλαίσια της ανάπτυξης μας, αναζητάμε Executive Secretary , εργατική, δραστήρια, με ικανότητα αντίληψης στον τρόπο λειτουργίας της εταιρείας.

Αρμοδιότητες:

  • Λειτουργεί ως σύνδεσμος επικοινωνίας μεταξύ της Διοίκησης, των υπαλλήλων και των πελατών και εξωτερικών συνεργατών
  • Διαχειρίζεται και δρομολογεί εισερχόμενες και εξερχόμενες κλήσεις της διοίκησης, emails και μηνύματα με ακρίβεια
  • Συντάσσει emails, reports, memos για λόγους εσωτερικής ή εξωτερικής επικοινωνίας
  • Οργανώνει συναντήσεις και meetings και ενημερώνει τα ημερολόγια των στελεχών
  • Καταχώρηση αιτημάτων στο μηχανογραφικό σύστημα της εταιρείας
  • Οργανώνει/Βοηθά στην οργάνωση εσωτερικών ή εξωτερικών εκδηλώσεων
  • Διαχειρίζεται αιτήματα και ερωτήσεις από ανώτερα διευθυντικά στελέχη
  • Ενημερώνει και διατηρεί την πολιτική και τις διαδικασίες της εταιρείας
  • Υποστήριξη Τμήματος Πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση Microsoft Office (ιδιαίτερα Word, Excel, PowerPoint)
  • Γνώση συστήματος ERP/CRM Softone επιθυμητή
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ με κατεύθυνση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες (προφορική και γραπτή επικοινωνία)
  • Πολύ καλές οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Δεξιότητες multitasking και διαχείρισης χρόνου
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο των κατασκευών θα εκτιμηθεί
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα Ικανότητες και Δεξιότητες
  • Νοοτροπία και αντίληψη εξυπηρέτησης
  • Προσοχή στις λεπτομέρειες και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Διαχείριση κρίσεων με ταχύτητα και ευρηματικότητα
  • Δυναμισμός, συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Επικοινωνιακή ικανότητα και άσκηση επιρροής

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης
  • Μόνιμη συνεργασία με προοπτικές εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικές απολαβές ανάλογες των προσόντων
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση, προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.