Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/5/2018

Front Office Receptionist

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Όμιλος με έδρα στη Σιθωνία Χαλκιδικής, ζητά να προσλάβει για λογαριασμό ξενοδοχείων του κατά τη σεζόν 2018 (Mάϊο έως Οκτώβριο), Front Office Receptionist

Περιγραφή θέσης

  • Διαχείριση όλων των διαδικασιών της υποδοχής του ξενοδοχείου, υποδοχή πελατών,  chek in, chek out, έκδοση τιμολογίων, τηλεφωνικό κέντρο, αντιμετώπιση παραπόνων πελατών κλπ
  • Διατήρηση των υψηλών προτύπων της εταιρείας
  • Διαρκής εξυπηρέτηση των επισκεπτών του ξενοδοχείου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου

  • Ενθουσιώδης και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας, Γερμανικής, Γαλλικής η Ιταλικής
  • Πτυχίο Τουριστικής Σχολής
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και γνώση προγράμματος Protel

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Παροχές

Παροχές εταιρείας

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής)
  • Σεμινάρια, εκπαίδευση
  • Ημερήσια γεύματα
  • Δυνατότητες εξέλιξης