Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/4/2023

Μηχανικός Παραγωγής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΧΑΛΑΣΤΡΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Β ΜΑΛΙΟΥΡΗΣ ΑΒΕ βιομηχανία παραγωγής πρότυπων δομικών υλικών με 95 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Παραγωγής με έδρα την Χαλάστρα Θεσσαλονίκης.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για τον προγραμματισμό της παραγωγής
  • Υπεύθυνος για τη διασφάλιση και συντονισμό του Ελέγχου Ποιότητας
  • Υπεύθυνος για την τήρηση των κανόνων υγείας και ασφαλείας
  • Υπεύθυνος για την αύξηση της παραγωγικότητας και μείωση κόστους παραγωγής
  • Προσπάθεια για βελτίωση μεθόδων εργασίας και ευθύνη για βελτίωση της αποδοτικότητας των υφισταμένων του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολυτεχνικής Σχολής ή Βιομηχανικής Παραγωγής
  • Άριστη γνώση των προγραμμάτων MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Υψηλού επιπέδου ικανότητες συνθετικής και αναλυτικής σκέψης, επικοινωνίας, οργάνωσης, τήρησης προθεσμιών και εμμονής σε ακριβή αποτελέσματα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Δυνατότητες Εξέλιξης
  • Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
Η εταιρεία μετά την αξιολόγηση των βιογραφικών, θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που κρίνει ότι ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις στελεχώσεώς της θέσης, για να οριστεί συνέντευξη τηρώντας απόλυτη εχεμύθεια.