Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/06/2019

Πωλητής B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θα θέλατε να εργαστείτε ως Πωλητής B2B και είστε μόνιμος κάτοικος Βόλου; Είστε επικοινωνιακοί, με όρεξη και πάθος για Πωλήσεις; Έχετε προσανατολισμό προς την επίτευξη των στόχων και θέλετε να ικανοποιείτε και τους πιο απαιτητικούς πελάτες;

Αν σε όλα αυτά είδατε τον εαυτό σας, τότε κάντε την online αίτησή σας για την θέση του Πωλητή για λογαριασμό εταιρείας-πελάτη ηγέτη στον κλάδο της τεχνολογίας.

Τα βασικά καθήκοντα της θέσης του Πωλητή B2B θα είναι:
  • Διατήρηση του υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου
  • Συνεχής παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού και εντοπισμός των νέων ευκαιριών συνεργασίας
  • Αποτελεσματική διαχείριση των αιτημάτων
  • Συνεχής παρακολούθηση του πελατολογίου (cafe/restaurants/hotels) μέσω προσωπικών επαφών και επισκέψεων
  • Διαπραγμάτευση των θεμάτων εμπορικής πολιτικής

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σας στις απαιτήσεις της θέσης Πωλητή B2B, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:
  • Εμπειρία σε πωλήσεις Β2Β, Β2C, D2D, απαραίτητη
  • Εμπειρία στον κλάδο HORECA, επιθυμητή
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εστίαση στην επίτευξη στόχων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία στον Πωλητή B2B είναι:
  • Ανταγωνιστικός σταθερός μισθός
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο
  • Ευέλικτα ωράρια εργασίας

Μην χάσετε την ευκαιρία για μία νέα καριέρα στις Πωλήσεις! Κάντε την online αίτησή σας τώρα! Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινίσεις μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Elena Vasileiou στο 2310414731 καθημερινά από τις 9:00 έως τις 17.00.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.