Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/5/2022

Υπεύθυνος Τμήματος Ενέργειας

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Interaction δραστηριοποιείται στην Ελλάδα εδώ και 40 χρόνια. Είναι μια εταιρεία συνεχώς αναπτυσσόμενη και εξελισσόμενη, με μία από τις βασικές δραστηριότητες της να αποτελεί η παροχή προϊόντων ηλεκτρικής ενέργειας.
Το κομμάτι της Ενέργειας υπάρχει ήδη αρκετά χρόνια στην Interaction και έχει φτάσει σε υψηλό επίπεδο με τον συντονισμό των πλέον ειδικών στελεχών της εταιρείας.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας

O υπεύθυνος/η του τμήματος θα εκπαιδευτεί και θα αναλάβει εν συνεχεία τον συντονισμό και την εκπαίδευση των συνεργατών της Interaction, επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατολογίου καθώς επίσης και την στρατολόγηση νέων συνεργατών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ
  • Άριστος χειρισμός Microsoft Office και Η/Υ γενικότερα
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία.
  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις
  • Προϋπηρεσία στην ενέργεια (Όχι απαραίτητο αλλά θα ληφθεί σοβαρά υπόψιν)
  • Ικανότητα επίτευξης στόχων
  • Ευχάριστη και Δυναμική προσωπικότητα

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Μηνιαίο bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ευχάριστο και επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον στον κέντρο των Σερρών