Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Επιβλέπων ανακαινίσεων διαμερισμάτων

Κατηγορία: Μηχανικοί - Τεχνικοί - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Χώρα: Γερμανία
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητούνται επιβλέποντες έργου για μόνιμη εργασία στην Γερμανία σε ανακαινίσεις διαμερισμάτων.

Με πλήρη ευθύνη του έργου. Μισθός 4.000 ευρώ μικτά.

Κύριες Αρμοδιότητες :

- Οργάνωση συνεργείων και διαμερισμός αρμοδιοτήτων.

- Μετακίνηση και επίβλεψη συνεργείων

-Πλήρης ευθύνη έργου

Ωράριο εργασίας: Δευτέρα έως Σάββατο 07:00 με 17:00 (9 ώρες + 1 διάλειμμα, 6 ημέρες την εβδομάδα)

Οι ενδιαφερόμενοι με τα απαραίτητα προσόντα, παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία, στο e-mail: promitheasgroup.hr@gmail.com. Τηλέφωνο επικοινωνίας, Ιωάννης Λιμάκης 6987974740.

Θα ζητηθούν συστάσεις.

Απαραίτητα Προσόντα

Προϋποθέσεις:

- Πολύ καλή γνώση της Γερμανικής γλώσσας (επίπεδο Β2 τουλάχιστον)

- Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση με πλήρη ευθύνη έργου.

- Ικανότητα ηγεσίας ομάδας

- Προσήλωση στους στόχους και στις ημερομηνίες παράδοσης των έργων

- Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

- Εξοικείωση με smart phones και χρήση apps για το λογισμικό καταγραφής εργασιών που χρησιμοποιούμε

- Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ επιθυμητό, αλλά όχι απαραίτητο

Θα ζητηθούν συστάσεις από προηγούμενους εργοδότες ή και πελάτες.

Παροχές

Παρέχονται:

- Διαμονή

- Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη

- Μετακίνηση

- Μόνιμη εργασία