Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/5/2020

Μηχανολόγος μηχανικός ΑΕΙ για ανακαινίσεις

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη Γερμανία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Μηχανολόγος Μηχανικός ΑΕΙ για επίβλεψη εργασιών ανακαινίσεων διαμερισμάτων

Ζητείται μηχανολόγος μηχανικός ΑΕΙ για μόνιμη εργασία στην Γερμανία σε ανακαινίσεις διαμερισμάτων.

Μισθός 3.500 έως 4.000 ευρώ μικτά.

Κύριες Αρμοδιότητες:

- Οργάνωση και επίβλεψη συνεργείων

Ωράριο εργασίας: Δευτέρα έως Σάββατο

Απαραίτητα Προσόντα

Προϋποθέσεις:

  • Πτυχίο ΑΕΙ απαραίτητο.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση με πλήρη ευθύνη έργου.
  • Ικανότητα ηγεσίας ομάδας
  • Προσήλωση στους στόχους και στις ημερομηνίες παράδοσης των έργων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εξοικείωση με smart phones και χρήση apps για το λογισμικό καταγραφής εργασιών που χρησιμοποιούμε
  • Πολύ καλή γνώση της Γερμανικής γλώσσας (επίπεδο Β2 τουλάχιστον) θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.

Θα ζητηθούν συστάσεις από προηγούμενους εργοδότες ή και πελάτες.

Παροχές

Παρέχονται:

  • Διαμονή
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Μετακίνηση
  • Μόνιμη εργασία
  • Μισθός 3.500 έως 4.000 ευρώ μικτά.