Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/3/2021

Σερβιτόροι/ες (Πρακτική Άσκηση)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πρακτική
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ξενοδοχειακή μονάδα Poseidon Hotel and Suites επιθυμεί να προσλάβει υποψήφιους/ες για πρακτική άσκηση για τη σεζόν 2021 στην ειδικότητα: Waiter - Waitress.

Κύρια καθήκοντα:

  • Εφαρμογή όλων των εστιατορικών operating standards

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου σχολής τουριστικής κατεύθυνσης
  • Γνώση διαχείρισης POS, Η/Υ και Microsoft Office
  • Άριστη γνώση αγγλικών στον γραπτό και τον προφορικό λόγο
  • Επιθυμητή η γνώση μίας δεύτερης ξένης γλώσσας στον γραπτό και τον προφορικό λόγο
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Ευελιξία σε απαιτητικές καταστάσεις και συνθήκες
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Παροχές

To Poseidon Hotel and suites προσφέρει στους συνεργάτες μας

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας με ομαδικότητα
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Διαμονή για τους καλοκαιρινούς μήνες, καθώς και διατροφή
  • Εποχική απασχόληση