Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/08/2022

Στέλεχος για το τμήμα Διαγωνισμών

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Εταιρεία ΝΤΑΛΑΕΚ ζητά να προσλάβει Στέλεχος για το τμήμα Διαγωνισμών της Εμπορικής Διεύθυνσης, η οποία/ο οποίος θα είναι υπεύθυνη/ος για την σωστή διαχείριση της διαδικασίας Ιδιωτικών και Δημόσιων διαγωνισμών.

Αρμοδιότητες

  • Παρακολούθηση διαγωνισμών που αναρτώνται
  • Προετοιμασία, οργάνωση, συγκέντρωση απαραίτητων εγγράφων/δικαιολογητικών σε συνεργασία με τα εσωτερικά τμήματα της εταιρείας
  • Σύνταξη, υποβολή και παρακολούθηση προσφορών και διαγωνισμών
  • Έλεγχος των αποτελεσμάτων των διαγωνισμών
  • Καταχώρηση τιμολογίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
  • Γνώσεις ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
  • Άριστες γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και MS Office
  • Χρηση συστηματος ΕΣΗΔΗΣ
  • Ευχέρεια στον προφορικό & γραπτό λόγο

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας του
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας