Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/10/2022

Υπάλληλος Γραφείου - Operations

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Αναζητούμε άτομο το οποίο θα αναλάβει το Operations της εταιρείας μας με έδρα στον Πειραιά.

Εξειδικευόμαστε σε εμπορεία ηλεκτρολογικού υλικού σκαφών.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Χειρισμός προγράμματος ERP
  • Καταχώρηση πελατών, προϊόντων και υπηρεσιών, έκδοση παραστατικών, παρακολούθηση υπολοίπων πελατών κλπ.
  • Σύνταξη προσφορών
  • Έρευνα τιμών προμηθευτών
  • Τηλεφωνική & γραπτή επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες εντός και εκτός Ελλάδος
  • Παρακολούθηση και αρχειοθέτηση φακέλων πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τεχνικές γνώσεις απαραίτητες
  • Άριστη γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (Γραπτά-Προφορικά)
  • Άριστη γνώση Η/Υ & Ms Office
  • Εξοικείωση με προγράμματα ERP
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας, συνεργασίας
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν

Παροχές

  • Σταθερή και πλήρης απασχόληση (Πενθήμερο/ωράριο 9-5 )
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχή Αυτοκινήτου