Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/10/2022

Φωτογράφος

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι δημιουργικός/ή; Αγαπάς τη φωτογραφία; Αναζητάς ευκαιρίες καριέρας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον με δυνατότητες προσωπικής εξέλιξης;
Στείλε το βιογραφικό σου και γίνε μέλος του Creative team της Gini.

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο φωτογραφίας ή σχετική πιστοποίηση
• Καλή γνώση προϊόντικής φωτογράφισης
• Πολύ καλή γνώση του προγράμματος Photoshop
• Γνώσεις επεξεργασίας και μοντάζ video
• Καλή γνώση διαχείρισης του φωτογραφικού εξοπλισμού

Αρμοδιότητες:

• Φωτογράφιση προϊόντων (product photography) για χρήση σε: e-shop, social media και καμπάνιες επικοινωνίας
• Δημιουργία πρωτότυπων concepts φωτογράφισης που να εξυπηρετούν τον εμπορικό σκοπό της εταιρίας
• Συνεργασία με γραφίστες, σχεδιαστές και στελέχη του τμήματος Marketing με σκοπό την ακριβέστερη απόδοση των μηνυμάτων της εταιρίας
• Συνεχής παρακολούθηση φωτογραφικών τάσεων στα social media & στο e-commerce
• Αρχειοθέτηση φωτογραφιών και διατήρηση οργανωμένου αρχείου

Παροχές

Προσφέρεται ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογο των προσόντων.