ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΟΛΟΣ ΘΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Οδηγοί και Συνοδοί Χρηματαποστολών για την Αθήνα

Κατηγορία: Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.
Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας  επικοινώνησε μαζί μας!

Αυτή την περίοδο
Αναζητούμε

Οδηγούς και Συνοδούς Χρηματαποστολών ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Τα καθήκοντα σου:
• Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
• Συνεπής και επαγγελματική συμπεριφορά

Απαραίτητα Προσόντα

• Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ
• Άδεια Οδήγησης B ή Γ΄κατηγορίας (αφορά τη θέση του οδηγού)
• Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση
• Απολυτήριο Λυκείου
• Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις

Παροχές

Η εταιρεία σου παρέχει:
• Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
• Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
• Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου
Έλα στη Brink’s!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου με την ένδειξη DR/ATH

 Τηλέφωνα επικοινωνίας 2110130604 έως 605 ή στο 2103484000 (ext.- 270,-271,-273, -137)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.