Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2018

Πωλητής - Πωλήτρια εταιρείας μαζικής εστίασης (HO.RE.CA)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία γενικού εμπορίου τροφίμων, στο πλαίσιο συνεχούς ανάπτυξης της εμπορικής της δραστηριότητας, ζητά Πωλητή - Πωλήτρια για την υποστήριξη πελατών στην μαζική εστίαση (HO.RE.CA) για την περιοχή της Αττικής.

Κύρια καθήκοντα

  • Υπεύθυνος για την επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του τομέα του
  • Ανάπτυξη και αξιολόγηση της αγοράς
  • Προετοιμασία και υποβολή Reports προς την διεύθυνση πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 2-3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο αντίστοιχου τμήματος πωλήσεων θα θεωρηθεί προσόν
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώση H/Y
  • Ηλικία 28-35 ετών
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Εκπαιδευτική υποστήριξη
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες προσωπικής & επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών