Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/08/2016

Οδηγός Γ΄κατηγορίας (Αχαρναί)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Οδηγός Γ΄κατηγορίας (Αχαρναί) (κωδ. θέσης: S-722/64913)

(Σύμβαση ορισμένου χρόνου)

Περιγραφή Θέσης

Ο υποψήφιος που θα αναλάβει την θέση θα είναι υπεύθυνος για την ασφαλή μεταφορά, φόρτωση και εκφόρτωση των εμπορευμάτων της βιομηχανίας εκτελώντας δρομολόγια εντός της Αττικής.

Απαραίτητα Προσόντα

·      Απόφοιτος/η Λυκείου/IEK

·      Άδεια οδήγησης Γ’ κατηγορίας οχημάτων

·      Προϋπηρεσία τουλάχιστον ένα (1) έτος σε αντίστοιχη θέση

·      Συνέπεια, προθυμία, υπευθυνότητα

·      Συνεργασία και επικοινωνία

Παροχές

·      Πλήρες πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας