Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/6/2023

Υπεύθυνος Ανθρώπινου Δυναμικού (HR Manager)

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Όμιλος παροχής υπηρεσιών ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο Ανθρώπινου Δυναμικού (HR Manager).

Αρμοδιότητες

  •  Σχεδιασμός και οργάνωση των εργασιών του τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού.
  •   Δημιουργία αγγελιών εργασίας και αξιολόγηση υποψηφίων
  •  Ανάπτυξη στρατηγικής στελέχωσης και διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού
  •  Εφαρμογή μοντέλων αξιολόγησης εργαζομένων σε συνεργασία με τους προϊσταμένους των τμημάτων
  •  Συντονισμός των εταιρικών εκπαιδεύσεων
  •  Επίβλεψη της μισθοδοσίας & τήρηση της ισχύουσας εργατικής νομοθεσίας
  •  Διαχείριση αρχείου εργαζομένων
  •  Παροχή καθοδήγησης προς την διοίκηση και τους εργαζόμενους σε εργασιακά ζητήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε ανάλογη θέση
  •  Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων / Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού
  •  Γνώση εργατικής νομοθεσίας και μισθοδοσίας
  •  Γνώση πληροφοριακού συστήματος ΕΡΓΑΝΗ
  •  Εμπειρία στην χρήση πληροφοριακών συστημάτων HRMS
  •  Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  •  Μεθοδικότητα και οργανωτικότητα
  •  Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές

  •  Σταθερές ανταγωνιστικές αποδοχές
  •  Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  •  Ίσες ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης