Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/1/2023

Πωλητής / Πωλήτρια Retail

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η Creta Farms Foods μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες στο χώρο των τροφίμων, ζητά να προσλάβει: Πωλητή/τρια Retail με έδρα το Ηράκλειο.

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση και Ανάπτυξη του δικτύου πωλήσεων της περιοχής
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων της εταιρείας
  • Παρακολούθηση εξελίξεων αγοράς, ενέργειες ανταγωνισμού, παράπονα πελατών
  • Διατήρηση άριστων σχέσεων με πελάτες όσο και συνεργάτες, χτίζοντας βάσεις αμοιβαίας εμπιστοσύνης και διαχρονικής συνεργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • 3ετής σχετική εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση του κλάδου
  • Απόφοιτος τουλάχιστον δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Ισχυρή επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Αναλυτική σκέψη και ικανότητα αποτελεσματικής αντιμετώπισης προβλημάτων
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εμπειρία και στον τομέα HORECA θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει:
  • Σύγχρονο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή υποστήριξη, ανάπτυξη και εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σύμφωνα με ολοκληρωμένο σύστημα αξιολόγησης