Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/09/2020

Area Sales Manager (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας στο χώρο του καλλυντικού, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Αναζήτηση και επιλογή του δικτύου των ανεξάρτητων συνεργατών
• Συνεχής εκπαίδευση των συνεργατών στα προϊόντα της εταιρείας
• Υποστήριξη του δικτύου με προτάσεις για βελτίωση και ανάπτυξη
• Προγραμματισμός των δραστηριοτήτων
• Επίτευξη συμφωνημένων στόχων πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
• Εμπειρία σε δικτυακό marketing και πωλήσεις ιδανικά σε καταναλωτικά προϊόντα
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Ευχέρεια στην διαχείριση social media
• Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ανάληψη πρωτοβουλιών και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Αυτοκίνητο, κινητό, laptop και bonus
• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας